Homepage

Image Description
Image Description

SK

Tenis

Tišnov

Sportovní klub s dlouholetou tradicí.
Hrajeme srdcem, hrajeme pro radost!

Výuka tenisu

V našem klubu učíme hrát tenis děti od školního věku až po kategorii dospělých. Vše pod vedením kvalifikovaných trenérů.

Mám zájem o tenis

Pronájem kurtů

V rámci areálu disponujeme šesti tenisovými kurty, které jsou mimo tréninkové hodiny určeny ke komerčnímu pronájmu.

Chci pronajmout kurt

Turnaje a soutěže

V rámci aktivit Českého tenisového svazu pořádáme na domácí půdě několik desítek turnajů družstev i jednotlivců.

Chci vědět víc

Trpělivost a píle přináší úspěchy

Je úplně jedno, jaký klub reprezentuješ, protože na kurtu to stejně musíš odmakat sám a nemůžeš se na nikoho vymlouvat. Samozřejmě nás těší úspěchy domácích tenistů a vážíme si těch, kteří si k nám přijedou zahrát a dají do hry srdce.

Video
Turnaj kategorie A
Mladší žačky
Iamge Description
 

Unify is

Clean and fully responsive Bootstrap 4 template.

Naše aktivity a služby

Co děláme

Každou sezónu se snažíme zlepšovat a rozšiřovat naše služby. Většinu času věnujeme především dětem a jejich přípravě. V roce 2021 jsme spustili program "Tenis pro všechny" a díky jeho úspěchu letos otevíráme program "Tenis pro seniory". Ale to není vše, chystáme toho mnohem víc.

Miniškolka

 

Tenis pro nejmenší, kde se kromě seznámení s raketou děti protahují, běhají, hrají hry a osvojují si stabilitu těla.

Tréninky pro závodní hráče

 

Tréninky pro kategorie babytenis, mladší/starší žáci a dorost, které probíhají buď individuálně nebo ve skupině 2-4 hráčů.

Kondiční příprava

 

Využívat kondiček mohou jak závodní, tak nezávodní hráči. V rámci kondiční přípravy se soustřeďujeme na posilování a rozvoj speciálních pohybových schopností.

Turnaje a soutěže

 

Náš klub pravidelně pořádá turnaje jednotlivců a hostí soutěže družstev, kde se mají šanci utkat hráči a hráčky mezi jednotlivými kluby pod hlavičkou Českého tenisového svazu.

Komerční tréninky

 

Jsou určeny pro všechny zájemce z řad veřejnosti, kteří chtějí pod dohledem zkušeného trenéra vyzkoušet tenis, naučit se správně hrát nejen forhend.

Tenis pro všechny & Tenis pro seniory

 

Program, který byl připravován s akční skupinou MAS Brána Vysočiny, jehož cílem je otevřít tenis široké veřejnosti. Díky úspěchu přidáváme v roce 2022 program Tenis pro seniory.

Pronájem kurtů

 

Je určen pro všechny, kteří si chtějí jen tak zahrát tenis. K dispozici je šest antukových dvorců, k zapůjčení jsou k dispozici testovací rakety i míče. Vzhledem k tréninkům závodních hráčů doporučujeme rezervaci předem.

Občerstvení

 

Náš klub disponuje menším zázemím, ve kterém kromě šaten, sociálního zařízení a klubovny s posezením najdete i malý bar s občerstvením. K dispozici jsou pro všechny hráče studené i teplé nápoje.

 
SK Tenis Tišnov

V číslech

Čas utíká rychle a tak představujeme pár čísel, na které můžeme být právem hrdí. Proč? Protože jsme za více jak sto let historie klubu urazili pořádný kus cesty, kterou by nikdo na počátku 20.století nečekal.

 

Založení klubu

Historie klubu sahá až do roku 1922, kdy byl tenisový klub v Tišnově založen. Právem tak můžeme mluvit o tradici a úspěších, díky kterým si za ta léta vybudoval své jméno.

 

Profesionální trenéři

V roce 2022 se náš tým rozrostl o další trenéry, kteří se starají o děti v minitenisové školce, trénují všechny věkové kategorie, ale i širokou veřejnost.

 

Počet kurtů

V areálu se nachází šest antukových kurtů a dva kurty na minitenis s odrazovou zdí. V zimní sezóně pak provozujeme dva kryté kurty v rámci nafukovací haly.

 

Aktivní členové

Tolik je aktivních hráčů klubu, kteří se zapojují do celostátního žebříčku Českého tenisového svazu pod vlajkou SK Tenis Tišnov.

Reference

Co o nás říkají lidé

Ceníme si všech kladných referencí od vás rodičů i sponzorů. Je to něco, co nám dodává energii a umožňuje posouvat věci vpřed, zlepšovat se, pracovat na sobě a přenášet "positive vibes" i na všechny děti.

Naše Terka hraje v klubu od malička. Ceníme si především individuálního přístupu, díky kterému se vypracovala k nejlepším hráčkám ve své kategorii a pravidelně se tak účastní např. Mistrovství ČR a mezinárodních turnajů Tennis Europe.
Image Description

Zdeněk Hrdlička

 
Jsem rád, že mohu skrze Maso Klouda sponzorovat tenisový klub v Tišnově, protože sport je dnes to, co děti v digitální době potřebují. A právě na tenise umí děti nadchnout a vzbudit v nich zájem o sport a celkově o pohyb. Jen tak dál!
Image Description

Martin Klouda

 
Jako starosta města Tišnov jsem rád, že můžeme našim tišnovským klubům přispívat na jejich činnost. SK Tenis Tišnov dělá městu dobré jméno a jsem proto velice rád, že můžeme sbírat pozitivní zpětnou vazbu jak z úst dětí, tak rodičů.
Image Description

Jiří Dospíšil

 

Chcete se stát sponzorem! Kontaktujte nás!

footer